miro

Фотогалерея
Завантажена: 21 січня 2012
Театральний капусник
Завантажена: 28 січня 2014
Фотография 2
Відеоматеріали
Панорама Кременчука
Наголос
30 жовтня 2015

«Рідне місто» у новій міській раді

Переглядів: 1732
Твитнуть
Енергія, ініціативність і небайдужість
Юрій Гриценко, лідер партійного списку
54 роки, директор ТОВ «Панорама Кременчука». Понад 20 років Юрій Васильович віддав армії. Полковник запасу. Офіцер з вищою військовою освітою. Виконував миротворчу місію у колишній Республіці Югославія. Учасник бойових дій. Сьогодні він очолює громадську організацію «Рідне місто» та однойменну партію, яку і представлятиме у міській раді. Депутатом міськради Кременчука Юрій Гриценко обраний втретє.
Юрій Васильович зізнається, що він – трудоголік: «Для мене не існує питань часу, простору, якщо є задача, котру потрібно виконати». Він вміє згуртувати людей в один колектив, здатний ефективно працювати. Але найголовнішим завданням як депутата він вважає все, що стосується життя людей – це благоустрій та утеплення будинків, ремонт житлового фонду, створення комфортних умов для городян. Юрій Гриценко обіцяє втілити у життя і власний проект «Рідного міста» – «Мій двір». Для цього буде визначено список дворів для реконструкції й методично, крок за кроком, перетворено їх на зразкові в усіх аспектах.

Професіоналізм плюс активна позиція
Олександр Роженко, в/о № 22, (партійний рейтинг – 28,85%)
49 років, генеральний директор ТОВ «Торговий дім «Укртатнафта». Має вищу юридичну освіту. Вже втретє обраний депутатом Кременчуцької міськради. Колеги й опоненти вважають його одним із найактивніших депутатів. А сам Олександр Роженко вважає, що небайдужість і професійний підхід до вирішення проблем обов’язково зроблять життя у Кременчуці кращим. За сприяння депутата Олександра Роженка вирішено і вирішується чимало проблем в округу, і це бачать кременчужани.
– В моєму округу – близько 30 будинків, і в кожного, без винятку, свої проблеми. Можу сказати, що дуже багато вдалося зробити за ці 5 років, але проблеми все ще залишаються, і я буду продовжувати роботу, – говорить новообраний депутат. Олександр Роженко впевнений: йому є що запропонувати кременчужанам, бо він працював і збирається працювати надалі виключно на результат.

За ним – велике підприємство
Сергій Мельник, в/о № 40, (партійний рейтинг – 27,33%)
49 років, директор виробництва ПАТ «КВБЗ». Працює на Крюківському вагонзаводі майже 20 років. Вважає, що міський бюджет отримує замало коштів, зважаючи на те, скільки податків і зборів перераховують до державного кошика великі кременчуцькі підприємства. «Тому й міські програми з оновлення транспорту, ремонту доріг, благоустрою мікрорайонів, будівництва соціальних об’єктів фінансуються незадовільно. Змінити таке становище – ось завдання для нової міської ради», – впевнений Сергій Мельник.
Безпосередньо в округу його програма чітка і зрозуміла: ремонтувати дворові дороги, впорядкувати джерела водопостачання у дворах, дитячі майданчики не лише відремонтувати, а й огородити задля безпеки малечі, сприяти відкриттю аптеки по вул. Набережна лейтенанта Дніпрова. Одне з найактуальніших питань – утеплення будинків, закриття підвалів, впорядкування майданчиків для сміття.

Має конкретну програму роботи в округу
Володимир Шибашов, в/о № 12 (партійний рейтинг – 22,31%)
44 роки, директор Кременчуцької філії ТОВ ВК «Технополь». Володимир Шибашов має блискучу освіту: закінчив із відзнакою Кременчуцький технікум залізничного транспорту, Харківський інститут фізичної культури та Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого. Він знає кожен куточок свого округу, проблеми і побажання людей, які там мешкають.
– Безпосередньо у Кременчуці чимало проблем, які потребують негайного вирішення на місцях. Це проблеми, які виникали впродовж багатьох років у результаті байдужого ставлення влади до мешканців міста у сфері житлово-комунального господарства. Забагато у нашому рідному місті занедбаних будинків, під’їздів і дворів, які потребують негайного ремонту та благоустрою, – говорить Володимир Шибашов.
Депутат має глобальну, конкретну і чітку програму. Втіливши її, Володимир Шибашов хоче перетворити свій округ на один із найбільш комфортних для життя.

Життєве кредо – любити людей
Валентина Головко, в/о № 36, (партійний рейтинг – 18,86%).
63 роки, заступник голови профспілкового комітету ПАТ «КВБЗ». Трудова діяльність Валентини Данилівни пов’язана з Крюківським вагонзаводом. Двічі вона обиралась членом Крюківського райвиконкому.
Вважає одним із першочергових завдань боротьбу за налагодження роботи підприємств, створення і прийняття міськрадою проектів благоустрою не лише центру міста, а й інших його районів, створення сприятливих умов у міській інфраструктурі для людей з обмеженими фізичними можливостями, налагодження гідного харчування дітей у школах, розвиток міського громадського транспорту.
Згідно зі своєю програмою, Валентина Головко має намір вирішити проблему занедбаної будівлі «Троянда», сприяти проведенню ямкового ремонту по вул. Сербіченка та вул. Кузнечній, а ще ретельно розглянути скарги жителів свого округу на точки розливу самогону.

Пішов у депутати, щоб захистити Крюків
Олександр Плескун, в/о № 41, (партійний рейтинг – 17,94%)
38 років. Фаховий юрист. Олександр Плескун все трудове життя віддав рідному Крюківському вагонзаводу, де працював інженером у зварювальному та експериментальному цехах, юрисконсультом, начальником юридичного відділу. Тепер він займається індивідуальною адвокатською діяльністю і є директором юридичної фірми – ТОВ «ЮРТРАНСЕРВІС» (ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»). Олександр Плескун вважає, що його досвід в юриспруденції буде корисним і в міській раді. Насамперед він опікуватиметься проблемами правого берега.
– Хочу, щоб не забували про крюків’ян, щоб питання вирішувались також і в інтересах працівників Крюківського вагонзаводу. Зараз, коли буде формуватись новий бюджет, ми будемо боротися за те, щоб захистити Крюків і Раківку, – говорить Олександр Плескун.

Обрані народом, які не стали депутатами
Чимало кандидатів від «Рідного міста» набрали найбільшу кількість голосів у своїх виборчих округах, але депутатами не стануть через низьку квоту місць у міськраді, отриману партією.
– На жаль, новий виборчий закон продемонстрував суттєві недоліки – кандидати від «Рідного міста» здобули перемогу в багатьох округах, але, згідно з квотою, яку в цілому здобула партія, вони не зможуть стати депутатами, – констатував голова партії Юрій Гриценко. – Я вважаю це порушенням прав виборців, і наша політсила сприятиме внесенню відповідних змін у законодавство в подальшому. Але всі кандидати, які перемогли у виборчих округах, продовжать працювати на благо своїх виборців, незважаючи на те, що не здобули депутатський мандат.

Кандидати від «Рідного міста», які перемогли в округу, але не увійдуть до міської ради:
Євген Алєксєєв (в/о №6);
Василь Волошин (в/о №28);
Олег Фещенко (в/о №31);
Анна Ганус (в/о №32);
Петро Шувалов (в/о №34);
Наталія Лихошвай (в/о №35).
Рейтинг:
 (голосів: 0)
Коментарі (0)    Надрукувати
 
Шановний читач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Мы рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Новини схожої тематики:
 • Сайт «КременчукTodaу» в черговий раз видав брехливу інформацію
 • Сайт «КременчукTodaу» в черговий раз видав брехливу інформацію
 • «Рідне місто» не забуло про свої обіцянки
 • Ближче до людей
 • «Рідне місто» відзвітувалося


 • "Гости" не можуть коментувати дану новину.
  Наши проекти


  Кращий соціальний працівник

  Для користувача
  Реклама у газеті


  ВКонтакте


  Погода

  ПогодаПрогноз погоды
  Погода в Кременчуге

  влажность:

  давление:

  ветер:


  Новини дня
  23 листопада 2015:     Обікрав термінал
  23 листопада 2015:     Знову горіло авто
  23 листопада 2015:     Затримали трьох крадіїв
  23 листопада 2015:     Язик мій - ворог мій
  20 листопада 2015:     Нужда примусила
  20 листопада 2015:     "Делу - время, потехе - час"
  20 листопада 2015:     Горіло дерево
  19 листопада 2015:     Крав метал із трубопроводів
  19 листопада 2015:     СБУ проти "ПсевдоСБУ"
  Цікаве  ул. Жадова, 2, оф. 1
  тел.: (0536) 764 999
  факс: (0536) 36 136
  (050) 456 61 04
  Курс валют
  Курсы валют Курсы валют
  Друзі сайту
  Каталог организаций Кременчуга
  Найбільш читані статті   Популярні   Вибір редакції
  Улітку на Полтавщині оздоровлять 58% дітейЗа попередніми даними цьогоріч на Полтавщині охоплять відпочинком і оздоровленням 75,5 тисяч дітей, що складає 58,2 % до зага ...
  Комісія з розслідування загибелі риби у Сухому Каг ...13 жовтня комісія з розслідування загибелі риби у річці Сухий Кагамлик відзвітувала про результати своєї роботи. Заступник ...
  Школа № 24 поповнилась козаками14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва, в школі № 24, яка є справжньою Козацькою респу ...